Nikt ci tyle nie da, ile ja ci obiecam!

polecamy

Szybsza i tańsza budowa metra, filtry w tunelu na obwodnicy Ursynowa, walka ze smogiem, nowe mosty, ścieżki rowerowe, żłobki, stadiony… – Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy co spotkanie roztacza przed nami nowe miraże i plany. Naprawdę w to wierzycie?

„Jeżeli zostanę prezydentem Warszawy…” i po tym wstępie padają kolejne obietnice dotyczące inwestycji wartych nawet nie miliony, ale miliardy złotych. Rok temu w Rembertowie oddano do użytku nowy żłobek dla 150 dzieci, który wraz z wyposażeniem kosztował 5,5 mln zł, nową placówkę na Pradze Południe wybudowano za ponad 9 mln zł, a na Ursynowie powstaje podobna za 7,7 mln. I skąd na to wziąć pieniądze? – Obietnice PiS rozdaje łatwo, potem części nie spełnia, a te spełnione finansujemy z naszych coraz to wyższych podatków – mówi jedna z osób, które systematycznie spotyka się z politykiem PiS. – Przychodzę, żeby zapytać z czyich pieniędzy sfinansuje swoje obietnice. Na moje oko, zapowiada się wyścig przedwyborczy w rozdawnictwie, a skutkiem będzie będzie destabilizacja finansów budżetu Warszawy, jeśli rząd nie dorzuci kasy, a nie dorzuci… Jego obietnice to lep na muchy dla niezorientowanych…

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZIDo zabrania głosu zmusza mnie udział w spotkaniu z kandydatem na Prezydenta Warszawy Patrykiem…

Posted by Wojciech Dąbrowski on Wednesday, July 4, 2018

 

Ursynów, 2 lipca 2018 – kolejne obietnice. Fot. Katarzyna Pierzchała

Kandydat obiecał sto dodatkowych punktów ładowania samochodów elektrycznych do 2020 r, choć przecież stacje te powstają w ramach realizacji ustawy o elektromobilności. Zapowiedział zwolnienie ich właścicieli z opłat parkingowych, które i tak jest już gwarantowane ustawą. Zadeklarował, że uruchomi system powszechnego przeprowadzania elektronicznych aukcji i licytacji, który… działa od 10 lat.

Na konferencji dowodził, że zakończy budowę obwodnicy Śródmieścia (brakującego fragmentu obwodnicy między Radzymińską a rondem Żaba) i pokazał mapy, z których wynika, że obwodnica będzie prowadzona Alejami Jerozolimskimi, mostem Poniatowskiego i aleją Waszyngtona, czyli środkiem miasta. Wcześniej „przeniósł” most z czeskiej Pragi do Warszawy. Naprawdę chcemy takiego prezydenta? Warto poczytać co ludzie piszą na jego fejsbukowym profilu „Patryk Jaki – Prezydent Warszawy 2018”.

Bielany – spotkanie 29 czerwca 2018

Z cyklu jaki mamy poziom Wisły minister Jaki dolewa wody do Wisłyspotkanie w ramach nielegalnej kampanii wyborczej.

Posted by wolne-media.pl on Friday, June 29, 2018

– Podczas spotkania dowiedziałem się także, że nie było żadnej inwestycji w Warszawie od 12 lat, że do Hanny Gronkiewicz-Waltz przychodzą z fałszywymi dokumentami dzicy reprywatyzatorzy i od ot tak dostają działki i kamienice, że kontrkandydat Trzaskowski tylko myśli o udzielenie ślubu swojemu zastępcy ze swoim partnerem – mówi nasz rozmówca. – Dodatkowo zadeklarował w sercu inteligenckiego i nowoczesnego Ursynowa, że nie będzie się zajmować edukacją seksualną. Warto posłuchać, co ma do powiedzenia, porozmawiać z sąsiadami czy znajomymi i uświadomić im, jaką nam szykuje przyszłość, jeśli zostanie prezydentem miasta. I jeszcze te śmieszne obietnice, czyli gruszki na wierzbie….

Na spotkaniach w ramach kampanii wyborczej, które odbywają się wbrew prawu, bo ustawowo kampania jeszcze się nie rozpoczęła, pada coraz więcej tego typu deklaracji. Kto mądry, sprawdzi jak jest naprawdę, kto głupi, uwierzy.

Włochy – spotkanie 6 lipca 2018

Kampania wyborcza PiS. Niejaki minister Jaki aspiruje na stołek prezydenta Warszawy.

Posted by wolne-media.pl on Friday, July 6, 2018

Leszek Żarnowiecki

Fot. Katarzyna Pierzchała

#presjamasens

Spotkanie z Jakim, czyli „Rejs” na Bemowie

Morowe powietrze nad Warszawą

Wicehrabia Patryk de Jaki

 

Polub nas na Facebooku