24 października 2019

Obywatelski Ruch Demokratyczny

Obywatelski Ruch Demokratyczny powstał w grudniu 2015 roku.

Zrobiliśmy mailing w ośmiu językach do Parlamentu Europejskiego o sytuacji Trybunału Konstytucyjnego. W styczniu 2016 dołączyliśmy wraz z polonijną grupą D.OK do powstającego KOD PP. 10 marca 2016 stanęliśmy na pikiecie pod KPRM w proteście przeciwko niepublikowaniu wyroków TK. Po rozpadzie KOD PP w maju kontynuowaliśmy pikietę pod własnym szyldem. We wrześniu dołączyliśmy do powstającego ruchu OSA (Obywatele Solidarnie w Akcji) nadal zachowując swoją tożsamość. Od 16 grudnia pikietujemy wspólnie z OSA pod sejmem RP. Wspólnie z OSA uczestniczymy w kontrmiesięcznicach na Krakowskim Przedmieściu, 18 każdego miesiąca protestujemy przed Wawelem przeciwko zawłaszczaniu go na parteitagi jednej partii, bronimy puszczy Białowieskiej, pomagamy ofiarom nawałnicy na Kaszubach, wspieramy działalność wielu grup formalnych i nieformalnych w całej Polsce.

https://www.facebook.com/groups/ordemos/

Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznychvideo

II Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych obraduje w Warszawie

Sala główna Relacje mają wyciszony dźwięk. Żeby go włączyć kliknij na głośnik w ramce relacji po uruchomieniu odtwarzania.
Spacerowicze - Kongres Opozycji Ulicznej

Spacerowicze, przygotowujemy kongres!

Zobacz zaproszenie na Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych Zamieszczamy dwie relacje ze spotkania technicznego Kongresu Opozycji Ulicznej, który odbył się w jak zwykle gościnnej Łodzi w sobotę 14.07.2018....

Polecane artykuły