15 listopada 2019

Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła”

Ostrowski Spacer Protestacyjny Łańcuch ŚwiatłaGrupa powstała w lipcu 2017 roku w Ostrowie Wielkopolskim na fali spontanicznych protestów pod ostrowskim sądem.

Po tych wydarzeniach uznaliśmy, że warto spotykać się cyklicznie – tak powstała idea „spotkań czwartkowych” organizowanych w ostatni czwartek każdego miesiąca w ostrowskim nKlubie.

Na spotkaniach omawiamy bieżące wydarzenia lokalne i ogólnopolskie, zapraszamy również ciekawych gości, zarówno ze świata polityki jak i spoza tego kręgu.

W dorocznym plebiscycie „Ostrowianin Roku” protest pod ostrowskim sądem znalazł się w trójce nominowanych w kategorii „Wydarzenie społeczne roku”.

Największym wyzwaniem grupy na najbliższy czas jest kontrola wyborów samorządowych w powiecie ostrowskim.

Nasza grupa na FB https://www.facebook.com/groups/1805631339748048/ liczy ponad 500 osób i stale się rozwija.

Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznychvideo

II Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych obraduje w Warszawie

Sala główna Relacje mają wyciszony dźwięk. Żeby go włączyć kliknij na głośnik w ramce relacji po uruchomieniu odtwarzania.
Ostrowski Spacer Protestacyjny "Łańcuch Światła"

Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła” jedzie na KORD!

5 stycznia 2019 roku w Warszawie odbędzie się już drugie spotkanie dla przedstawicieli grup obywatelskich, którym z „dobrą zmianą” nie po drodze. Co proponują i czym chcą się pochwalić przedstawiciele grupy z Ostrowa Wielkopolskiego?

Kształt KORD zależy tylko od nas

Po raz drugi spotkają się przedstawiciele grup obywatelskich, którym z rządem PiS nie po drodze. Tym razem w Warszawie będą rozmawiać o przyszłości Polski....

Polecane artykuły