13 czerwca Gorzów Wlkp. – Obywatele w wyborach – warsztaty

  13 czerwca Gorzów Wlkp. - Obywatele w wyborach - warsztaty
  polecamy
  Województwolubuskie
  13 czerwca Gorzów Wlkp. - Obywatele w wyborach - warsztaty
  Gdzie?
  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta
  ul. Kosynierów Gdyńskich-ul. Sikorskiego 107
  Gorzów Wielkopolski
  Kiedy? 13 czerwca 2018 18:00 -20:00

  Zapamiętaj w moim kalendarzu

  Wyślij do kalendarza Google

  Na zaproszenie Stowarzyszenia Obywatele GW 66-400, wydawca serwisu MamPrawoWiedziec.pl przeprowadzi w Gorzowie Wielkopolskim warsztaty na temat "Obywatele w wyborach", dla przyszłych radnych i wyborców, komitetów wyborczych, organizacji pozarządowych.

  W czasie warsztatów omówimy wraz z uczestnikami:

  • problemy, które uczestnicy widzą w swoim najbliższym otoczeniu, a które może rozwiązać samorząd. Poszukamy spraw, które nas łączą i dzielą, podzielimy się pomysłami na podsumowanie kadencji i rozliczenie radnych.
  • Podyskutujemy o mocnych i słabych stronach kampanii wyborczych do samorządu. Zachęcamy uczestników, by organizowali debaty z kandydatami, zadawali pytania, analizowali programy wyborcze i mądrze kwestionowali obietnice.
  • Zaproponujemy włączenie się w organizację wyborów samorządowych w 2018 r. Wyjaśnimy, na czym polega praca obwodowej komisji wyborczej, mężów zaufania i obserwatorów społecznych, kto może pełnić te funkcje i jak się zgłosić.

  Uczestnicy warsztatu otrzymają aktualne materiały dotyczące samorządu i przesłaną e-mailem prezentacje. Warsztaty poprowadzi pani Róża Rzeplińska - prezeska Stowarzyszenia 61, założycielka serwisu MamPrawoWiedzieć.pl.

  Warsztaty odbędą się 13 czerwca godz. 18:00 w WiMBP w Gorzowie Wielkopolskim, oraz tego samego dnia, dla wyborców którzy przed zbliżającymi wyborami ukończą 18 lat, o godz. 11:50 w Liceum nr 1 w Gorzowie Wlkp. ul. Puszkina 31.

  Wydarzenie Facebook

   Polub nas na Facebooku