Strona główna Archiwum wydarzeń 14 października Wrocław – Wrocławska Kafejka Prawna: sędzia Bartłomiej Przymusiński

14 października Wrocław – Wrocławska Kafejka Prawna: sędzia Bartłomiej Przymusiński

0
 14 października Wrocław – Wrocławska Kafejka Prawna: sędzia Bartłomiej Przymusiński
Województwodolnośląskie
14 października Wrocław - Wrocławska Kafejka Prawna: sędzia Bartłomiej Przymusiński
Gdzie?
ALYKI Nasza Restauracja
Powstańców Śląskich 95
Wrocław
Polska
Kiedy? 14 października 2019 19:00 -21:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

Gościem kolejnej wrocławskiej Kafejki Prawnej jest sędzia Bartłomiej Przymusiński. Członek Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia i jego rzecznik prasowy. Prezes Oddziału w Poznaniu. Sędzia Sądu Rejonowego Poznań Stare Miasto.

Pomysłodawca i inicjator pierwszego łańcucha światła dla Sądu Najwyższego 16 lipca 2017 r. Wydarzenie to było inspiracją dla ogromnej liczby miast w całym kraju. Światło dla sądu stało się symbolem demonstracji w obronie niezależnych sądów.

Kafejka prawna to nieformalna okazja by spotkać się z sędzią i zadać wszelkie nurtujące Państwa pytania. Podczas spotkania będą Państwo mogli dowiedzieć się między innymi jak wygląda praca sędziego poza salą rozpraw, kiedy warto szukać pomocy w sądzie i czy można sąd zastąpić, znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego postępowania sądowe trwają tak długo i czy sprawy mogłyby toczyć się szybciej, co można byłoby zmienić w sądach dla stron i w pracy sędziów, dlaczego do tej pory to się nie udało, w jaki sposób zmiany w prawie w ostatnich latach wpłynęły na prace sądów i zapytać o wszystkie inne interesujące Państwa zagadnienia dotyczące sądów.

Wydarzenie Facebook