24 października 2019

Strona główna Archiwum wydarzeń 20 lipca – Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku!

20 lipca – Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku!

0
 20 lipca – Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku!
Województwopodlaskie
20 lipca - Pierwszy Marsz Równości w Białymstoku!
Gdzie?

Białystok
Kiedy? 20 lipca 2019 14:00 -16:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

Wiemy, o co walczymy i wiemy, że jest to słuszne. Wiemy, że Białystok jest miastem dla wszystkich. Chcemy to powiedzieć na głos. Dlatego 20 lipca 2019 pójdziemy razem podczas Pierwszego Marszu Równości w Białymstoku.

Cele marszu to nie tylko przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na tożsamość i orientację seksualną, ale także wyraz solidarności z osobami LGBT+ i walka o prawa człowieka, które mamy wszyscy i o których respektowanie nie powinniśmy musieć walczyć, lecz musimy. Dla nas jest to „święto różnorodności”, wsparcie mieszkańców i mieszkanek Białegostoku w byciu sobą, tworzenie bezpiecznej przestrzeni, wolnej od uprzedzeń i wykluczenia – i jesteśmy szczęśliwi i dumni.
.
Współtworzymy ruch, który działa na rzecz całego społeczeństwa. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym bliskie są prawa człowieka i wartości takie jak wolność, równość i solidarność do pójścia razem z nami 20 lipca.

Przyłącz się do nas! Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych i śledź Tęczowy Białystok. Szczegóły wydarzenia podamy niebawem.

Wydarzenie Facebook