24 maja Warszawa – Młodzieżowy Strajk Klimatyczny

  polecamy
  Województwomazowieckie
  24 maja Warszawa - Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
  Gdzie?
  Rondo ONZ, Warszawa
  Rondo ONZ
  Warszawa
  Kiedy? 24 maja 2019 11:00 -15:00

  Zapamiętaj w moim kalendarzu

  Wyślij do kalendarza Google

  Młodzieżowy Strajk Klimatyczny- Warszawa.

  24 maja młodzież z całego świata po raz kolejny zawalczy o swoją przyszłość - w tym my, młodzi łączący się w Polsce.

  Dla Europy nadchodzi bardzo ważny czas - czas wyborów do Europarlamentu. Niestety, ze zdecydowanej większości ogłoszonych programów nie wynika, że doniesienia naukowców o dramatycznych zmianach klimatu są traktowane na poważnie. Nie możemy dopuścić, aby powtórzyło się to podczas wyborów do polskiego parlamentu. Dorośli muszą uwzględnić naszą przyszłość w swoich wyborach, propozycjach politycznych oraz podejmowanych działaniach. Dlatego tak ważne jest, byśmy byli jeszcze głośniej, krzycząc: Czas na zmiany!

  Świat już od dłuższego czasu odczuwa skutki zmian klimatycznych. Niestety, aktywność człowieka ma destrukcyjny wpływ na naszą planetę. Jeśli nie dokonamy przemian na skalę globalną, już nigdy nie zobaczymy Ziemi jaką znamy.

  My, polska młodzież, nie spoczniemy, dopóki nie wymusimy na politykach zdecydowanych działań zapobiegających zapaści naszego życia. Dopóki jest nadzieja na zatrzymanie katastrofy, każdy z nas liczy się w tej decydującej walce. Liczymy na was! Razem mamy głos, którego nikt nie będzie w stanie zlekceważyć.

  A czas ucieka - dlatego razem z nami, 24 maja wyjdź na ulice swojego miasta i pokaż, że nie godzisz się na los, który nam szykują.
  STRAJKUJ ZANIM ZROBI SIĘ GORĄCO!
  #niepodnoscienamtemperatury
  #dlaklimatu24

  TRASA => Rondo ONZ - Świętokrzyska - Marszałkowska - Aleje Jerozolimskie - Rondo de Gaulle'a ( Pod Palmą)

  Wkrótce podamy kolejne szczegóły.

  Wydarzenie na Facebooku

   Polub nas na Facebooku