27 czerwca Warszawa – Prosto o Prawie – sprawiedliwość okiem adwokata

27 czerwca w Warszawie Prosto o prawie
Województwomazowieckie
19 kwietnia Warszawa - Milczenie konferansjera - powtórka!
Gdzie?
Klubokawiarnia Życie Jest Fajne; Warszawa
Grójecka 68
Warszawa
Polska
Kiedy? 19 kwietnia 2018 19:00 -21:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

{event_open}

Kabaret SilWuPle zaprasza na powtórkę z premiery nowego programu pt. "Milczenie konferansjera czyli gdzie się podziały tamte gitary". Początek 19:00.

Dziewiętnastego o dziewiętnastej! Kabaret SilWuPle zaprasza na powtórkę z premiera, upss, sorki... z premiery nowego programu pt. "Milczenie konferansjera czyli gdzie się podziały tamte gitary". Choć braknie wśród nas Adriana i Agaty (kto był w La Boheme, ten wie o co chodzi), bo przerażeni ostatnią miesięcznicą wsiedli do pierwszego z brzegu samolotu - my i tak damy radę!

I jeszcze jedno. Mała, gorąca, choć niezwykła prośba. Otóż - przyjdźcie głodni... Odmówcie sobie lodów u Grycana, kawy w Starbucks Cafe czy słodyczy na Nowym Świecie. Tych parę godzin postu nie zrujnuje Wam zdrowia a głód zaspokoicie w klubokawiarni Życie Jest Fajne. Warto ich wspomóc, tak jak oni wspomagają dorosłych autystyków. A my w zamian zaśpiewamy Wam Literiadę, Tanich Drani i wiele innych "piosełek", których jeszcze nie znacie. Może nawet uda się zanucić coś z nowego programu pt. "Dziewice i Wywłoki", który właśnie przygotowujemy? Tych parę godzin postu nie zrujnuje Wam zdrowia a głód zaspokoicie w klubokawiarni Życie Jest Fajne. Warto ich wspomóc, tak jak oni wspomagają dorosłych autystyków. A my w zamian zaśpiewamy Wam Literiadę, Tanich Drani i wiele innych "piosełek", których jeszcze nie znacie. Może nawet uda się zanucić coś z nowego programu pt. "Dziewice i Wywłoki", który właśnie przygotowujemy? ;-)

    Polub nas na Facebooku