14 października 2019

Strona główna Archiwum wydarzeń 6 marca Koszalin – Spotkanie z Barbarą Nowacką i Bartoszem Arłukowiczem

6 marca Koszalin – Spotkanie z Barbarą Nowacką i Bartoszem Arłukowiczem

0
 6 marca Koszalin – Spotkanie z Barbarą Nowacką i Bartoszem Arłukowiczem
Województwozachodniopomorskie
6 marca Koszalin - Spotkanie z Barbarą Nowacką i Bartoszem Arłukowiczem
Gdzie?
City Box Koszalin
Rynek Staromiejski 14
Koszalin
Kiedy? 6 marca 2019 18:00 -20:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

Spotkanie z Barbarą Nowacką i Bartoszem Arłukowiczem.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie Klubu Obywatelskiego w Koszalinie z udziałem liderki Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej oraz Posła na Sejm RP Bartosza Arłukowicza. Temat spotkania: "Prawa kobiet. Europa czy Wschód?". Spotkanie odbędzie się 6 marca o godzinie 18.00 w City Box w Koszalinie na Rynku Staromiejskim 14.

Barbara Nowacka - polska polityk i działaczka feministyczna, z wykształcenia informatyk, w latach 2015–2017 współprzewodnicząca partii Twój Ruch. W 2016 znalazła się na corocznej liście FP Top 100 Global Thinkers czasopisma „Foreign Policy. W lipcu 2017 została pełnomocnikiem komitetu „Ratujmy Kobiety 2017”, postulującego projekt ustawy m.in. liberalizującej ustawodawstwo dotyczące aborcji i wprowadzającej ograniczenia w organizowaniu zgromadzeń przeciwnych ustawie. Barbara Nowacka deklaruje się jako zwolenniczka prawa do aborcji, a także finansowanego przez państwo zapłodnienia pozaustrojowego dostępnego również dla samotnych kobiet.

Bartosz Arłukowicz - polski polityk i lekarz pediatra, poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji, kawaler Orderu Uśmiechu, w 2011 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, od 2011 do 2015 minister zdrowia w rządach Donalda Tuska i Ewy Kopacz.

Wydarzenie na Facebooku