20 lipca 2019

Strona główna Archiwum wydarzeń 7 kwietnia -Trójmiasto z nauczycielami!

7 kwietnia -Trójmiasto z nauczycielami!

0
 7 kwietnia -Trójmiasto z nauczycielami!
Województwopomorskie
7 kwietnia -Trójmiasto z nauczycielami!
Gdzie?
Dwór Artusa
Długi Targ 43
Gdańsk
Kiedy? 7 kwietnia 2019 16:00 -18:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

Spotkajmy się, żeby spontanicznie pokazać nauczycielkom i nauczycielom,że jesteśmy z nimi!
Uczniowie, rodzice, wszyscy, którzy czują, że strajk jest ważny oraz sami zainteresowani!        Dziś jakość naszej edukacji leży w rękach Ministry Zalewskiej. Strajk to walka o godność, a także o to, jak wyglądać będzie przyszłość polskiej szkoły. Nauczyciele — jesteśmy z wami!!

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk — zagwarantował, że pensje strajkujących nie zostaną obniżone. Czy nasi lokalni politycy i polityczki są w stanie iść w jego ślady? Przygotowaliśmy LIST OTWARTY do Prezydentki Gdańsk Aleksandry Dulkiewicz oraz Prezydentów Gdyni i Sopotu Wojciecha Szczurka i Jacka Karnowskiego, w których wzywamy ich do zabezpieczenia nauczycielskich pensji. Podczas naszej manifestacji podpisać będzie mógł się każdy, by nie pozwolić na szantaż ekonomiczny!

Chcemy by podczas demonstracji wypowiedział się każdy, dlatego poza głosem nauczycieli, związkowców i uczniów wystawimy otwarty mikrofon, dla każdej i każdego, kto chciał powiedzieć, dlaczego jest ze strajkującymi!

Zabierzmy ze sobą transparenty i dołączmy się do akcji #WspieramNauczycieli — zabierzmy kartki z nadrukowanym tym właśnie napisem, zrobimy solidarnościowe zdjęcia!

Uczennice i Uczniowie! Pokażmy nauczycielom w naszych szkołach, że jesteśmy na ulicy dla nich — wypiszmy na transparentach nazwy naszych szkół!

Wydarzenie Facebook