21 października 2019

Strona główna Archiwum wydarzeń 7 marca Wrocław – Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu

7 marca Wrocław – Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu

0
 7 marca Wrocław – Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu
Województwodolnośląskie
7 marca Wrocław - Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu
Gdzie?
Dom Europy - Wrocław
Widok 10
Wrocław
Kiedy? 7 marca 2019 17:00 -19:00

Zapamiętaj w moim kalendarzu

Wyślij do kalendarza Google

Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu.

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu zaprasza na Dialog Obywatelski „Unia Europejska bez granic ” z udziałem Jacka Wasika, dyrektora Przedstawicielstwa, oraz Olgierda Łukaszewicza, aktora i założyciela fundacji My Obywatele UE. Porozmawiamy o bieżących tematach dotyczących zjednoczonej Europy oraz Polski w Unii Europejskiej.

ajbliższe miesiące to czas wyzwań, przed którymi stoi wspólnota państw członkowskich. Wielka Brytania opuści Unię Europejską, a obywatele pozostałych 27 państw wybiorą swoich reprezentantów w wyborach europejskich, które w Polsce odbędą się 26 maja 2019 r. Nadchodzące wydarzenia będą punktem wyjścia do dyskusji na temat przyszłości Europy, jej wspólnych wartości i dalszych perspektyw rozwoju. Porozmawiamy także o miejscu Polski w Unii Europejskiej.

Oprócz możliwości zadawania pytań uczestnicy będą mogli również zgłosić ewentualne uwagi oraz sugestie, które następnie będą przekazane decydentom w Komisji Europejskiej.

Spotkanie odbędzie się 7 marca br. o godzinie 17:00 w Domu Europy we Wrocławiu przy ul Widok 10.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności pod numerem telefonu: 71 32 40 910 lub pod adresem COMM-REP-PL-WROCLAW@ec.europa.eu

Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest włączenie obywateli w debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012. Podczas spotkań przedstawiciele instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji Europejczyków na temat funkcjonowania UE.