7 marca Wrocław – Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu

  Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem
  polecamy
  Województwodolnośląskie
  7 marca Wrocław - Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu
  Gdzie?
  Dom Europy - Wrocław
  Widok 10
  Wrocław
  Kiedy? 7 marca 2019 17:00 -19:00

  Zapamiętaj w moim kalendarzu

  Wyślij do kalendarza Google

  Unia bez granic. Dialog Obywatelski we Wrocławiu.

  Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu zaprasza na Dialog Obywatelski „Unia Europejska bez granic ” z udziałem Jacka Wasika, dyrektora Przedstawicielstwa, oraz Olgierda Łukaszewicza, aktora i założyciela fundacji My Obywatele UE. Porozmawiamy o bieżących tematach dotyczących zjednoczonej Europy oraz Polski w Unii Europejskiej.

  ajbliższe miesiące to czas wyzwań, przed którymi stoi wspólnota państw członkowskich. Wielka Brytania opuści Unię Europejską, a obywatele pozostałych 27 państw wybiorą swoich reprezentantów w wyborach europejskich, które w Polsce odbędą się 26 maja 2019 r. Nadchodzące wydarzenia będą punktem wyjścia do dyskusji na temat przyszłości Europy, jej wspólnych wartości i dalszych perspektyw rozwoju. Porozmawiamy także o miejscu Polski w Unii Europejskiej.

  Oprócz możliwości zadawania pytań uczestnicy będą mogli również zgłosić ewentualne uwagi oraz sugestie, które następnie będą przekazane decydentom w Komisji Europejskiej.

  Spotkanie odbędzie się 7 marca br. o godzinie 17:00 w Domu Europy we Wrocławiu przy ul Widok 10.

  Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności pod numerem telefonu: 71 32 40 910 lub pod adresem [email protected]

  Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest włączenie obywateli w debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012. Podczas spotkań przedstawiciele instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji Europejczyków na temat funkcjonowania UE.

   Polub nas na Facebooku