8 maja Kraków – Dołącz do Amnesty Kraków!

  polecamy
  Województwomałopolskie
  8 maja Kraków - Dołącz do Amnesty Kraków!
  Gdzie?
  Łąka Spotkań, Kraków
  Sienna 5
  Kraków
  Kiedy? 8 maja 2019 18:00 -20:00

  Zapamiętaj w moim kalendarzu

  Wyślij do kalendarza Google

  Dołącz do Amnesty Kraków!

  8 maja odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych dołączeniem do krakowskiej grupy lokalnej Amnesty International! Dowiedz się więcej o organizacji, o naszej grupie i zaangażuj się w walkę o prawa człowieka!

  CO MUSZĘ ZROBIĆ?
  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: https://forms.gle/uDhg5SBa3Sa23gSz9
  2. Pojaw się na spotkaniu 8 maja o 18:00 w kawiarni Łąka Spotkań przy ul. Siennej 5 (na I piętrze)

  I tyle!

  Może dołączyć do nas każda osoba, której zależy na prawach człowieka – nieważne, czy na co dzień pracujesz, studiujesz, uczysz się, czy jesteś na emeryturze! Wszystko, czego potrzebujesz, to chęć działania na rzecz bardziej sprawiedliwego świata.

  A już teraz możesz:

  FAQ

  1. Co to jest Amnesty International?
   To globalny ruch ponad 7 milionów ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie taktują osobiście. Razem zmieniamy świat, by każdy mógł korzystać ze swoich praw
  2. Co to jest krakowska grupa lokalna AI i co robi?
   Jesteśmy wolontariuszkami i wolontariuszami, działającymi na rzecz praw człowieka w Krakowie – bierzemy udział w demonstracjach, organizujemy spotkania, warsztaty, pokazy filmowe i konferencje; współpracujemy z innymi grupami lokalnymi oraz biurem Amnesty International Polska, żeby wspólnie prowadzić kampanie i akcje oraz badać i dokumentować naruszenia praw człowieka.
  3. Dla kogo jest spotkanie?
   Dla każdego! Naszą grupę tworzą osoby w różnym wieku (od uczennic szkół po emerytów!), z różnych środowisk, z różnymi umiejętnościami, zainteresowaniami oraz z różnymi możliwościami zaangażowania się w aktywizm – to od Ciebie zależy w ilu akcjach będziesz brać udział oraz ile zadań podejmiesz!

  Wydarzenie na Facebooku

   

   Polub nas na Facebooku